Registrikaart · Äriregistri kanne 10363749
Osaühing Paisuots
- Registrikood10363749
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025463 297 €
- KMKR numberEE100400966
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Paisuots
- Registrikood
- 10363749
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.01.1998
- KMKR number
- EE100400966
- Osa- või aktsiakapital
- 106 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Kivipõllu tn 46
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ainar Taats | 50,94 % · 54 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Endel Taats | 49,06 % · 52 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ainar Taats | Juhatuse liige | 21.03.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ainar Taats | otsene osalus | 07.07.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 463 297 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 425 533 € → 463 297 € | +2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726596042
- Mobiil+37256647796
- Telefon+3726596042
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16281 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 463 297 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2025 | 463 297 € |
| 2024 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2025 | 425 533 € |
| 2023 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 388 983 € |
| 2022 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 480 075 € |
| 2021 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 524 667 € |
| 2020 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 504 743 € |
| 2019 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 395 248 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 7 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 463 297 € | 425 533 € | 388 983 € | 480 075 € | 524 667 € | 504 743 € | 395 248 € |
| Ärikasum | 41 646 € | 14 376 € | −26 318 € | −23 802 € | 15 165 € | 70 782 € | 9601 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 41 646 € | 14 376 € | −26 318 € | −23 802 € | 15 165 € | 70 782 € | 9592 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 646 € | 14 376 € | −26 318 € | −23 802 € | 15 165 € | 70 782 € | 9592 € |
| Tööjõukulud | 92 345 € | 91 266 € | 98 175 € | 104 296 € | 126 830 € | 114 443 € | 113 819 € |
| Põhivarade kulum | 28 540 € | 30 878 € | 16 928 € | 12 555 € | 11 189 € | 9501 € | 9268 € |
| Varad kokku | 396 343 € | 393 300 € | 390 871 € | 358 106 € | 371 338 € | 369 259 € | 304 227 € |
| sh käibevarad | 124 011 € | 100 538 € | 74 734 € | 68 609 € | 50 111 € | 82 170 € | 59 335 € |
| sh põhivarad | 272 332 € | 292 762 € | 316 137 € | 289 497 € | 321 227 € | 287 089 € | 244 892 € |
| sh raha | 81 615 € | 72 460 € | 43 870 € | 46 899 € | 48 526 € | 36 333 € | 43 496 € |
| Omakapital | 328 441 € | 286 795 € | 272 419 € | 298 737 € | 322 539 € | 307 374 € | 236 592 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6775 € | 6775 € | 6775 € | 6775 € | 6775 € | 6775 € | 6775 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 278 652 € | 264 276 € | 290 594 € | 314 396 € | 299 231 € | 228 449 € | 218 857 € |
| Lühiajalised kohustised | 39 775 € | 69 300 € | 69 778 € | 48 595 € | 33 132 € | 41 043 € | 51 861 € |
| Pikaajalised kohustised | 28 127 € | 37 205 € | 48 674 € | 10 774 € | 15 667 € | 20 842 € | 15 774 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 6 | 8 | 8 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | 70 186 € | 45 254 € | −9390 € | −11 247 € | 26 354 € | 80 283 € | 18 869 € |
| Aruanne esitatud | 07.07.2026 | 08.07.2025 | 13.07.2024 | 07.07.2023 | 29.06.2022 | 30.06.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,9 % | 72,9 % | 69,7 % | 83,4 % | 86,9 % | 83,2 % | 77,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,0 % | 3,4 % | −6,8 % | −5,0 % | 2,9 % | 14,0 % | 2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.