Registrikaart · Äriregistri kanne 10424155
Osaühing Estonian Spirit
- Registrikood10424155
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 2025186 388 €
- KMKR numberEE100215478
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Estonian Spirit
- Registrikood
- 10424155
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.04.1998
- KMKR number
- EE100215478
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Supluse pst 1-409w
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 186 388 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 276 659 € → 186 388 € | -9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725049421
- Veebilehtestonianspirit.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 11011 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine | Põhitegevusala |
| 20411 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine | |
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | |
| 52101 | Kaubaladude töö |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine teenis ettevõte 2025. aastal 82 545 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2025 | 82 545 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 62 925 € |
| 2025 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 34 215 € |
| 2025 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2025 | 6703 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 146 623 € |
| 2024 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2025 | 91 391 € |
| 2024 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 27 766 € |
| 2024 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2025 | 10 879 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 315 565 € |
| 2023 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2008 | 125 584 € |
| 2023 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 34 153 € |
| 2023 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 16 647 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 514 292 € |
| 2022 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2008 | 134 306 € |
| 2022 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 57 613 € |
| 2022 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 43 433 € |
| 2021 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2008 | 303 917 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 150 243 € |
| 2021 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 48 529 € |
| 2021 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 6409 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 017 304 € |
| 2020 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2008 | 765 648 € |
| 2020 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 430 393 € |
| 2020 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 20 528 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 325 698 € |
| 2019 | Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine EMTAK 2008 | 110 571 € |
| 2019 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 23 969 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 17 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 28 |
| 2017 | 34 |
| 2016 | 41 |
| 2015 | 39 |
| 2014 | 33 |
| 2013 | 27 |
| 2012 | 27 |
| 2011 | 30 |
| 2010 | 30 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 388 € | 276 659 € | 491 949 € | 749 644 € | 509 098 € | 3 233 873 € | 1 460 238 € |
| Ärikasum enne makse | −676 735 € | −203 582 € | −499 316 € | −259 293 € | 2 094 860 € | 61 559 € | −282 760 € |
| Aruandeaasta kasum | −676 735 € | −203 582 € | −499 316 € | −259 293 € | 2 094 860 € | 61 559 € | −282 760 € |
| Tööjõukulud | 182 887 € | 200 215 € | 215 410 € | 209 647 € | 227 945 € | 335 625 € | 146 582 € |
| Varad kokku | 7 284 503 € | 7 697 269 € | 7 643 882 € | 7 970 887 € | 8 012 744 € | 5 821 117 € | 5 320 182 € |
| sh käibevarad | 379 487 € | 441 063 € | 494 362 € | 670 987 € | 574 520 € | 831 230 € | 191 555 € |
| sh raha | 6325 € | 14 301 € | 28 125 € | 11 710 € | 4121 € | 3621 € | 3629 € |
| Omakapital | 472 709 € | 1 149 444 € | 1 353 026 € | 1 852 342 € | 2 111 635 € | 16 775 € | −266 784 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 31 952 € | 31 952 € | 31 952 € | 31 952 € | 31 952 € | 31 952 € | 31 952 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 817 € | 604 139 € | 66 264 € | 955 391 € | 885 632 € | 977 064 € | 2 204 078 € |
| Pikaajalised kohustised | 6 775 977 € | 5 943 686 € | 6 224 592 € | 5 163 154 € | 5 015 477 € | 4 827 278 € | 3 382 888 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 17 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,5 % | 14,9 % | 17,7 % | 23,2 % | 26,4 % | 0,3 % | -5,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -363,1 % | -73,6 % | -101,5 % | -34,6 % | 411,5 % | 1,9 % | -19,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.