Registrikaart · Äriregistri kanne 10446286
VIRU LIHAÜHISTU
- Registrikood10446286
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254 715 684 €
- KMKR numberEE100460498
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VIRU LIHAÜHISTU
- Registrikood
- 10446286
- Õiguslik vorm
- TÜH
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.07.1998
- KMKR number
- EE100460498
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Märja alevik, Aretuse tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4 715 684 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 568 596 € → 4 715 684 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46111 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 4 715 684 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 4 715 684 € |
| 2024 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 2 568 596 € |
| 2023 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 609 432 € |
| 2022 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 324 763 € |
| 2021 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 094 848 € |
| 2020 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 822 110 € |
| 2019 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 537 074 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 715 684 € | 2 568 596 € | 2 609 432 € | 2 324 763 € | 2 094 848 € | 1 822 110 € | 2 537 074 € |
| Ärikasum enne makse | 3002 € | 1477 € | 873 € | 934 € | 1666 € | 854 € | 667 € |
| Aruandeaasta kasum | 3002 € | 1477 € | 873 € | 934 € | 1666 € | 854 € | 667 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 518 840 € | 333 929 € | 326 223 € | 385 624 € | 279 388 € | 243 438 € | 357 095 € |
| sh käibevarad | 518 840 € | 333 929 € | 326 223 € | 385 624 € | 279 388 € | 243 438 € | 357 095 € |
| sh raha | 145 766 € | 112 753 € | 39 003 € | 115 886 € | 108 193 € | 78 197 € | 210 287 € |
| Omakapital | 122 071 € | 116 069 € | 114 592 € | 113 719 € | 112 785 € | 111 119 € | 110 265 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 396 769 € | 217 860 € | 211 631 € | 271 905 € | 166 603 € | 132 319 € | 246 830 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,5 % | 34,8 % | 35,1 % | 29,5 % | 40,4 % | 45,6 % | 30,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.