Registrikaart · Äriregistri kanne 10474271
ADM Interactive OÜ
- Registrikood10474271
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 202542
- Müügitulu 20256 943 978 €
- KMKR numberEE100046715
- Sellel aadressil on registreeritud 56 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ADM Interactive OÜ
- Registrikood
- 10474271
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.10.1998
- KMKR number
- EE100046715
- Osa- või aktsiakapital
- 26 179 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kursi tn 3
- Aadress kehtib alates
- 17.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: James Weather RE OÜ | 32,99 % · 8635 € | Ainuomand | 04.08.2026 |
| Omanikukonto: Prixel Kapital OÜ | 23,85 % · 6243 € | Ainuomand | 04.08.2026 |
| Omanikukonto: OÜ Miflat Kapital | 9,29 % · 2432 € | Ainuomand | 04.08.2026 |
| Omanikukonto: Aeon Kapital OÜ | 7,71 % · 2017 € | Ainuomand | 04.08.2026 |
| Omanikukonto: Mediuno Ventures OÜ | 4,89 % · 1280 € | Ainuomand | 19.08.2026 |
| Omanikukonto: ER-B1 Capital OÜ | 4,89 % · 1280 € | Ainuomand | 19.08.2026 |
| Omanikukonto: AIN HOLDING OÜ | 2,93 % · 768 € | Ainuomand | 01.09.2026 |
| Omanikukonto: HENZ & SONS INVESTMENTS OÜ | 2,93 % · 768 € | Ainuomand | 01.09.2026 |
| Omanikukonto: DIGITERNET HOLDING OÜ | 2,93 % · 768 € | Ainuomand | 01.09.2026 |
| Omanikukonto: JB Equity OÜ | 2,93 % · 768 € | Ainuomand | 01.09.2026 |
| Omanikukonto: Indoorgarden OÜ | 2,44 % · 640 € | Ainuomand | 19.08.2026 |
| Omanikukonto: Riho Pihelpuu | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: RAIN PIHELPUU | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: IVO NELLIS | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: HENDREK KRAAVI | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: MARTIN ORN | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: Anti Ainsar | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: Rain Benrot | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: Martin Jõõts | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: Andres Laaspere | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: JANNO BREMANN | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
| Omanikukonto: ADM INTERACTIVE OÜ | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 15.07.2025 |
| Omanikukonto: Sigrid Sõber | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 26.09.2025 |
| Omanikukonto: Martin Kottisse | 0,16 % · 42,54 € | Ainuomand | 21.08.2026 |
| Omanikukonto: Iris Pihelpuu | 0,1 % · 25,52 € | Ainuomand | 11.07.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Riho Pihelpuu | Juhatuse liige | 03.09.2008 |
| Janno Bremann | Juhatuse liige | 10.09.2008 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 28.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Madis Raidma | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 02.12.2019 |
| Janno Bremann | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 02.12.2019 |
| Riho Pihelpuu | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 02.12.2019 |
| Jaak Ennuste | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 17.12.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 42 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 6 943 978 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 7 416 842 € → 6 943 978 € | -1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726177601
- Telefon+3726177600
- Veebilehtadm.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 6 943 978 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 6 943 978 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 7 416 842 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 7 738 876 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 8 328 057 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 7 157 736 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 5 687 788 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 4 462 561 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 2 185 206 € ehk 31 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 4 758 772 € |
| Belgia | 1 153 349 € |
| Hispaania | 305 473 € |
| Prantsusmaa | 183 936 € |
| Taani | 127 535 € |
| India | 124 932 € |
| Poola | 114 480 € |
| Rootsi | 66 500 € |
| Saksamaa | 50 560 € |
| Suurbritannia | 47 041 € |
| Leedu | 7100 € |
| Soome | 2520 € |
| Läti | 1780 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 42 |
| 2024 | 57 |
| 2023 | 73 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 88 |
| 2020 | 78 |
| 2019 | 70 |
| 2018 | 69 |
| 2017 | 65 |
| 2016 | 43 |
| 2015 | 16 |
| 2014 | 34 |
| 2013 | 14 |
| 2012 | 13 |
| 2009 | 28 |
| 2008 | 29 |
| 2007 | 31 |
| 2006 | 27 |
| 2005 | 25 |
| 2004 | 15 |
| 2003 | 11 |
| 2002 | 17 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 943 978 € | 7 416 842 € | 7 738 876 € | 8 328 057 € | 7 157 736 € | 5 687 788 € | 4 462 561 € |
| Ärikasum | 276 656 € | 242 012 € | 214 178 € | 157 105 € | 311 810 € | 437 311 € | 505 338 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 270 373 € | 260 503 € | 187 650 € | 149 696 € | 337 494 € | 424 759 € | 396 991 € |
| Aruandeaasta kasum | 241 144 € | 203 828 € | 181 014 € | 134 702 € | 328 850 € | 399 313 € | 348 070 € |
| Tööjõukulud | 2 433 904 € | 3 209 435 € | 3 883 772 € | 4 324 891 € | 3 645 684 € | 2 937 147 € | 2 184 901 € |
| Põhivarade kulum | 28 007 € | 23 611 € | 16 207 € | 15 687 € | 24 763 € | 40 773 € | 235 271 € |
| Varad kokku | 2 476 700 € | 2 551 266 € | 2 619 765 € | 2 874 493 € | 2 874 626 € | 2 250 617 € | 1 567 474 € |
| sh käibevarad | 1 569 804 € | 1 699 199 € | 1 705 392 € | 2 144 983 € | 2 146 137 € | 1 569 029 € | 1 174 392 € |
| sh põhivarad | 906 896 € | 852 067 € | 914 373 € | 729 510 € | 728 489 € | 681 588 € | 393 082 € |
| sh raha | 206 777 € | 99 885 € | 297 019 € | 278 482 € | 403 385 € | 282 131 € | 136 018 € |
| Omakapital | 1 482 033 € | 1 383 072 € | 1 445 729 € | 1 491 376 € | 1 448 783 € | 1 173 030 € | 930 027 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 26 179 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 220 619 € | 1 119 722 € | 1 187 033 € | 1 278 992 € | 1 091 777 € | 745 561 € | 553 801 € |
| Lühiajalised kohustised | 987 634 € | 1 157 872 € | 1 160 227 € | 1 366 154 € | 1 405 846 € | 1 077 587 € | 637 447 € |
| Pikaajalised kohustised | 7033 € | 10 322 € | 13 809 € | 16 963 € | 19 997 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 42 | 57 | 73 | — | 88 | 78 | 70 |
| Ärikasum enne kulumit | 304 663 € | 265 623 € | 230 385 € | 172 792 € | 336 573 € | 478 084 € | 740 609 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.06.2025 | 05.07.2024 | 26.07.2023 | 14.07.2022 | 22.05.2021 | 01.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,8 % | 54,2 % | 55,2 % | 51,9 % | 50,4 % | 52,1 % | 59,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,5 % | 2,7 % | 2,3 % | 1,6 % | 4,6 % | 7,0 % | 7,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.