Registrikaart · Äriregistri kanne 10661441
Osaühing Kehra Agro
- Registrikood10661441
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025890 293 €
- KMKR numberEE100691157
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Kehra Agro
- Registrikood
- 10661441
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.06.2000
- KMKR number
- EE100691157
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Kaunissaare küla, Lauda
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 890 293 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 955 849 € → 890 293 € | -2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725096173
- Veebilehtkehraagro.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 0119 | Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | |
| 02201 | Metsavarumine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 886 639 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 886 639 € |
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 3366 € |
| 2025 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 288 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 949 702 € |
| 2024 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 5127 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 1020 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 940 967 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 24 779 € |
| 2023 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 15 900 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 899 792 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 27 305 € |
| 2022 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 6572 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 809 434 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 4938 € |
| 2021 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 400 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 694 702 € |
| 2020 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 12 350 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 1089 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 613 568 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 5553 € |
| 2019 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 360 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 4 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 9 |
| 2001 | 20 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 890 293 € | 957 587 € | 984 591 € | 937 254 € | 820 640 € | 708 141 € | 619 581 € |
| Ärikasum enne makse | 477 569 € | 4 241 089 € | 1 811 448 € | 5 099 690 € | 5 136 598 € | 4 221 398 € | 2 503 785 € |
| Aruandeaasta kasum | 336 543 € | 3 911 380 € | 1 543 934 € | 4 720 049 € | 5 074 355 € | 4 121 398 € | 2 503 785 € |
| Tööjõukulud | 138 065 € | 112 772 € | 90 218 € | 90 218 € | 48 579 € | 41 639 € | 46 448 € |
| Varad kokku | 33 184 770 € | 33 044 433 € | 31 926 746 € | 32 287 981 € | 27 367 787 € | 20 706 252 € | 16 325 550 € |
| sh käibevarad | 858 135 € | 755 223 € | 1 115 560 € | 1 328 510 € | 282 215 € | 610 590 € | 1 095 021 € |
| sh raha | 463 041 € | 343 774 € | 725 579 € | 1 082 472 € | 45 472 € | 348 441 € | 141 225 € |
| Omakapital | 22 686 505 € | 22 849 962 € | 20 633 873 € | 20 427 439 € | 17 307 390 € | 12 527 925 € | 8 806 527 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| Lühiajalised kohustised | 680 329 € | 653 758 € | 418 608 € | 593 648 € | 2 266 297 € | 610 956 € | 609 231 € |
| Pikaajalised kohustised | 9 817 936 € | 9 540 713 € | 10 874 265 € | 11 266 894 € | 7 794 100 € | 7 567 371 € | 6 909 792 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,4 % | 69,1 % | 64,6 % | 63,3 % | 63,2 % | 60,5 % | 53,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 37,8 % | 408,5 % | 156,8 % | 503,6 % | 618,3 % | 582,0 % | 404,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.