Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10903097

Tehnovorm osaühing

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10903097
  • Asutatud2002 (23 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025319 817 €
  • KMKR numberEE100788701

Usaldusväärsuse indeks

64/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 25.10.2002Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.10.2002 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tehnovorm osaühing
Registrikood
10903097
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.10.2002
KMKR number
EE100788701
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Püünsi tee 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu319 817 €+18,7
Müügitulu muutus362 670 € → 319 817 €-3,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €91 tuh €181 tuh €272 tuh €363 tuh €20192020202120222023362 670 €2024319 817 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 314 447 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025314 447 €
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 20255370 €
2024Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025350 332 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202512 338 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008341 012 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200818 055 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008284 333 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200836 696 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008256 179 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200826 730 €
2021Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine EMTAK 20083504 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008220 847 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200824 367 €
2020Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine EMTAK 20082973 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008208 751 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200835 088 €
2019Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine EMTAK 20086611 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0235620022003200420052006620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20234
20224
20214
20205
20196
20186
20176
20166
20156
20146
20135
20124
20114
20103
20094
20085
20076
20064
20053
20042
20030
20020

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu319 817 €362 670 €359 067 €321 029 €286 413 €248 187 €250 450 €
Ärikasum enne makse1066 €29 752 €25 878 €17 315 €5455 €37 071 €−4056 €
Aruandeaasta kasum1066 €29 752 €25 878 €17 315 €5455 €37 071 €−4056 €
Tööjõukulud81 255 €68 991 €72 484 €58 728 €50 684 €49 269 €63 758 €
Varad kokku125 028 €138 040 €101 218 €81 443 €66 564 €51 842 €48 321 €
sh käibevarad100 972 €108 616 €81 379 €60 061 €56 541 €42 266 €35 436 €
sh raha75 697 €78 453 €49 949 €34 450 €26 901 €21 168 €7077 €
Omakapital89 366 €88 300 €58 548 €32 670 €15 355 €9900 €2867 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised35 662 €49 740 €42 670 €48 773 €51 209 €41 942 €45 454 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4444456
Omakapitali osakaal varadest71,5 %64,0 %57,8 %40,1 %23,1 %19,1 %5,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,3 %8,2 %7,2 %5,4 %1,9 %14,9 %−1,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang