Registrikaart · Äriregistri kanne 10939729
TALMUST OÜ
- Registrikood10939729
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025818 548 €
- KMKR numberEE100825923
- Sellel aadressil on registreeritud 45 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TALMUST OÜ
- Registrikood
- 10939729
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.04.2003
- KMKR number
- EE100825923
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Uusaru tn 3
- Aadress kehtib alates
- 16.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| AS HESBURGER | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaana Pakkas | Juhatuse liige | 03.04.2003 |
| Kari Juhani Salmela | Juhatuse liige | 31.01.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marko Tapani Salmela | kaudne osalus | 15.09.2022 |
| Kari Juhani Salmela | kaudne osalus | 15.09.2022 |
| Heikki Juhani Salmela | kaudne osalus | 15.09.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 818 548 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 776 160 € → 818 548 € | +1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726601144
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56112 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | Põhitegevusala |
| 78209 | Muud tööjõuteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 808 953 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 808 953 € |
| 2025 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 9595 € |
| 2024 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 774 035 € |
| 2024 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 2125 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 396 241 € |
| 2023 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 32 743 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 570 034 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 6275 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 480 056 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 739 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 405 070 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 454 188 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 818 548 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 818 548 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 15 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 14 |
| 2005 | 11 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 14 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 818 548 € | 776 160 € | 428 984 € | 576 309 € | 480 795 € | 405 070 € | 454 188 € |
| Ärikasum | 24 848 € | −29 744 € | −56 179 € | −48 000 € | −21 554 € | 6656 € | 15 818 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 398 € | −35 790 € | −53 522 € | −46 644 € | −19 593 € | 9544 € | 18 289 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 398 € | −35 790 € | −53 522 € | −46 644 € | −19 593 € | 9544 € | 18 289 € |
| Tööjõukulud | 241 460 € | 215 681 € | 166 067 € | 190 161 € | 154 113 € | 128 961 € | 150 287 € |
| Põhivarade kulum | 28 637 € | 27 595 € | 10 834 € | 7050 € | 6332 € | 5978 € | 7344 € |
| Varad kokku | 164 517 € | 184 025 € | 181 708 € | 213 863 € | 632 028 € | 431 890 € | 274 115 € |
| sh käibevarad | 26 720 € | 24 904 € | 30 488 € | 195 733 € | 610 274 € | 405 691 € | 246 602 € |
| sh põhivarad | 137 797 € | 159 121 € | 151 220 € | 18 130 € | 21 754 € | 26 199 € | 27 513 € |
| sh raha | 9908 € | 10 075 € | 10 583 € | 176 936 € | 594 596 € | 395 343 € | 236 032 € |
| Omakapital | 90 432 € | 70 034 € | 105 824 € | 159 346 € | 205 990 € | 225 583 € | 216 040 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 67 222 € | 103 012 € | 156 534 € | 203 178 € | 222 771 € | 213 227 € | 194 939 € |
| Lühiajalised kohustised | 74 085 € | 113 991 € | 75 884 € | 54 517 € | 426 038 € | 206 307 € | 58 075 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 53 485 € | −2149 € | −45 345 € | −40 950 € | −15 222 € | 12 634 € | 23 162 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 16.07.2024 | 30.06.2023 | 15.09.2022 | 13.07.2021 | 17.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,0 % | 38,1 % | 58,2 % | 74,5 % | 32,6 % | 52,2 % | 78,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,5 % | −4,6 % | −12,5 % | −8,1 % | −4,1 % | 2,4 % | 4,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.