Registrikaart · Äriregistri kanne 11064776
ARVESTUSABI OSAÜHING
- Registrikood11064776
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025188 863 €
- KMKR numberEE100920611
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ARVESTUSABI OSAÜHING
- Registrikood
- 11064776
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.2004
- KMKR number
- EE100920611
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2c/2
- Aadress kehtib alates
- 04.10.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Riin Pajula | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Riin Pajula | Juhatuse liige | 26.08.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Riin Pajula | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 188 863 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 158 407 € → 188 863 € | +5,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725185392
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 188 706 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 188 706 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 157 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 157 033 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 983 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 391 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 144 698 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3739 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 127 705 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 930 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 335 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 101 449 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2611 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2582 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 97 989 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3909 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 254 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 30,00 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 105 563 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2298 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1592 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 344 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 188 863 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 188 863 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 188 863 € | 158 407 € | 148 437 € | 128 970 € | 106 642 € | 102 205 € | 109 797 € |
| Ärikasum | 46 656 € | 42 881 € | 34 131 € | 52 401 € | 23 227 € | 20 448 € | 17 650 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 50 412 € | 49 104 € | 37 507 € | 42 880 € | 60 040 € | 24 754 € | 17 928 € |
| Aruandeaasta kasum | 50 412 € | 49 104 € | 37 289 € | 42 717 € | 59 677 € | 23 962 € | 17 506 € |
| Tööjõukulud | 94 826 € | 72 872 € | 73 545 € | 60 882 € | 50 062 € | 52 118 € | 51 157 € |
| Põhivarade kulum | 1150 € | 1263 € | 1470 € | 976 € | 1185 € | 1674 € | 3346 € |
| Varad kokku | 207 136 € | 151 218 € | 291 481 € | 255 436 € | 206 937 € | 152 167 € | 131 558 € |
| sh käibevarad | 190 472 € | 131 828 € | 271 060 € | 245 271 € | 64 873 € | 57 004 € | 60 281 € |
| sh põhivarad | 16 664 € | 19 390 € | 20 421 € | 10 165 € | 142 064 € | 95 163 € | 71 277 € |
| sh raha | 170 581 € | 117 042 € | 253 080 € | 227 571 € | 55 581 € | 49 140 € | 49 462 € |
| Omakapital | 156 767 € | 106 355 € | 277 251 € | 241 300 € | 199 583 € | 142 137 € | 121 709 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 103 543 € | 54 439 € | 237 150 € | 195 771 € | 137 094 € | 115 363 € | 101 391 € |
| Lühiajalised kohustised | 50 369 € | 44 863 € | 14 230 € | 14 136 € | 7354 € | 10 030 € | 9849 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 47 806 € | 44 144 € | 35 601 € | 53 377 € | 24 412 € | 22 122 € | 20 996 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 24.05.2025 | 03.03.2024 | 04.05.2023 | 21.03.2022 | 06.05.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 70,3 % | 95,1 % | 94,5 % | 96,4 % | 93,4 % | 92,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,7 % | 31,0 % | 25,1 % | 33,1 % | 56,0 % | 23,4 % | 15,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.