Registrikaart · Äriregistri kanne 11081198
Osaühing GALLAPLAST
- Registrikood11081198
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 20254 138 132 €
- KMKR numberEE100932023
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 191 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing GALLAPLAST
- Registrikood
- 11081198
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.10.2004
- KMKR number
- EE100932023
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 63/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 4 138 132 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 970 180 € → 4 138 132 € | +11,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 191 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255521092
- Telefon+3726799180
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46861 | Muude vahetoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 22211 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | |
| 46832 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude vahetoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 861 228 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 861 228 € |
| 2025 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2025 | 977 070 € |
| 2025 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 299 834 € |
| 2024 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 576 798 € |
| 2024 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2025 | 1 142 021 € |
| 2024 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 251 361 € |
| 2023 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 670 365 € |
| 2023 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2008 | 1 353 353 € |
| 2023 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 289 611 € |
| 2022 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 557 686 € |
| 2022 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2008 | 1 525 846 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 141 533 € |
| 2021 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2008 | 1 298 564 € |
| 2021 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 543 285 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 241 287 € |
| 2020 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 130 292 € |
| 2020 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2008 | 881 535 € |
| 2020 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 221 093 € |
| 2019 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 563 818 € |
| 2019 | Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 2008 | 736 074 € |
| 2019 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 204 667 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 138 132 € | 2 970 180 € | 3 313 329 € | 3 225 065 € | 2 083 136 € | 2 232 920 € | 3 504 559 € |
| Ärikasum enne makse | 15 129 € | −8865 € | 32 137 € | 180 797 € | 10 261 € | 3276 € | −130 006 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 129 € | −8865 € | 32 137 € | 180 797 € | 10 261 € | 3276 € | −130 006 € |
| Tööjõukulud | 188 043 € | 183 506 € | 186 815 € | 185 393 € | 170 377 € | 161 975 € | 127 165 € |
| Varad kokku | 2 089 282 € | 2 038 514 € | 2 184 306 € | 2 231 681 € | 1 877 715 € | 1 774 500 € | 1 785 331 € |
| sh käibevarad | 849 759 € | 752 429 € | 878 273 € | 898 826 € | 691 352 € | 640 658 € | 716 968 € |
| sh raha | 515 € | 28 498 € | 28 478 € | 42 524 € | 43 188 € | 125 755 € | 110 913 € |
| Omakapital | 1 498 754 € | 1 483 625 € | 1 492 490 € | 1 460 353 € | 1 279 556 € | 1 269 295 € | 1 041 019 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1 275 000 € | 1 275 000 € | 1 275 000 € | 1 275 000 € | 1 275 000 € | 1 275 000 € | 900 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 590 528 € | 554 889 € | 691 816 € | 771 328 € | 537 637 € | 385 705 € | 587 828 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 60 522 € | 119 500 € | 156 484 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,7 % | 72,8 % | 68,3 % | 65,4 % | 68,1 % | 71,5 % | 58,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | −0,3 % | 1,0 % | 5,6 % | 0,5 % | 0,1 % | −3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 191 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.