Registrikaart · Äriregistri kanne 11590619
Maarburks OÜ
- Registrikood11590619
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 2025768 131 €
- KMKR numberEE101369572
- Sellel aadressil on registreeritud 45 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Maarburks OÜ
- Registrikood
- 11590619
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2009
- KMKR number
- EE101369572
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Uusaru tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 768 131 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 099 419 € → 768 131 € | -9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726601144
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56112 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | Põhitegevusala |
| 78209 | Muud tööjõuteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 714 714 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 714 714 € |
| 2025 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 53 417 € |
| 2024 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 1 088 992 € |
| 2024 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 10 427 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 947 471 € |
| 2023 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 11 702 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 927 609 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 5131 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 790 031 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 1726 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 671 330 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 645 301 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 16 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 10 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 768 131 € | 1 099 419 € | 959 173 € | 932 740 € | 791 757 € | 671 330 € | 645 301 € |
| Ärikasum enne makse | 36 945 € | 59 881 € | 44 794 € | 29 363 € | 49 854 € | 84 971 € | 63 101 € |
| Aruandeaasta kasum | 36 945 € | 59 881 € | 44 794 € | 29 363 € | 49 854 € | 84 971 € | 63 101 € |
| Tööjõukulud | 260 031 € | 305 737 € | 290 582 € | 281 952 € | 231 595 € | 191 799 € | 204 880 € |
| Varad kokku | 756 032 € | 722 102 € | 654 267 € | 616 184 € | 1 044 670 € | 728 368 € | 465 929 € |
| sh käibevarad | 634 077 € | 576 574 € | 509 897 € | 608 024 € | 1 031 734 € | 708 913 € | 439 097 € |
| sh raha | 18 878 € | 17 694 € | 20 609 € | 579 327 € | 1 007 974 € | 688 182 € | 420 294 € |
| Omakapital | 671 960 € | 635 015 € | 575 134 € | 530 340 € | 500 977 € | 451 122 € | 366 151 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 072 € | 87 087 € | 79 133 € | 85 844 € | 543 693 € | 277 246 € | 99 778 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 16 | 16 | 14 | 12 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,9 % | 87,9 % | 87,9 % | 86,1 % | 48,0 % | 61,9 % | 78,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,8 % | 5,4 % | 4,7 % | 3,1 % | 6,3 % | 12,7 % | 9,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.