Registrikaart · Äriregistri kanne 11590826
Kastani Teenindus OÜ
- Registrikood11590826
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025653 320 €
- KMKR numberEE101280813
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 18 929 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 23 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kastani Teenindus OÜ
- Registrikood
- 11590826
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2009
- KMKR number
- EE101280813
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Voolu tn 4
- Aadress kehtib alates
- 08.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OÜ Nederma-Netsaja Põllumajandussaadused | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Meelis Nau | Juhatuse liige | 10.03.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Meelis Nau | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 14.08.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 653 320 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 595 070 € → 653 320 € | +2,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 18 929 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724533250
- Mobiil+3725271309
- Mobiil+37256608806
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 653 320 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 653 320 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 595 070 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 603 437 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 589 061 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 518 867 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 410 502 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 504 092 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 65,00 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 653 255 € |
| Soome | 65,00 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 653 320 € | 595 070 € | 603 437 € | 589 061 € | 518 867 € | 410 502 € | 504 092 € |
| Ärikasum | 27 043 € | 249 685 € | −24 603 € | 4242 € | −16 031 € | 42 381 € | 31 700 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 905 € | 243 636 € | −29 439 € | 4021 € | −16 810 € | 41 005 € | 29 934 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 905 € | 243 636 € | −29 439 € | 4021 € | −16 810 € | 41 005 € | 29 934 € |
| Tööjõukulud | 131 904 € | 147 476 € | 81 310 € | 71 448 € | 65 098 € | 59 098 € | 53 472 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 7786 € | 7660 € | 7382 € | 7204 € |
| Varad kokku | 726 659 € | 709 314 € | 332 435 € | 309 181 € | 301 626 € | 309 335 € | 273 807 € |
| sh käibevarad | 191 897 € | 234 552 € | 255 725 € | 234 998 € | 221 856 € | 223 459 € | 180 549 € |
| sh põhivarad | 534 762 € | 474 762 € | 76 710 € | 74 183 € | 79 770 € | 85 876 € | 93 258 € |
| sh raha | 69 132 € | 78 054 € | 108 050 € | 105 122 € | 61 324 € | 78 010 € | 45 984 € |
| Omakapital | 403 899 € | 384 993 € | 141 358 € | 171 957 € | 167 935 € | 184 745 € | 143 740 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 380 503 € | 136 866 € | 166 306 € | 163 445 € | 180 254 € | 139 249 € | 109 315 € |
| Lühiajalised kohustised | 322 760 € | 324 321 € | 191 077 € | 137 224 € | 131 110 € | 107 980 € | 99 341 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 2581 € | 16 610 € | 30 726 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | −24 603 € | 12 028 € | −8371 € | 49 763 € | 38 904 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 21.06.2025 | 03.07.2024 | 27.09.2023 | 22.12.2022 | 20.01.2022 | 30.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,6 % | 54,3 % | 42,5 % | 55,6 % | 55,7 % | 59,7 % | 52,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | 40,9 % | −4,9 % | 0,7 % | −3,2 % | 10,0 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 18 929 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.