Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11609767

Osaühing FER PROJECT

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11609767
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20255
  • Müügitulu 2025313 725 €
  • KMKR numberEE101352576

Usaldusväärsuse indeks

73/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 12.03.2009Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.03.2009 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing FER PROJECT
Registrikood
11609767
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.03.2009
KMKR number
EE101352576
Aadress
Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Ubja küla, Kaevu tee 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv5 töötajat viimases aruandes+5
Müügitulu313 725 €+18,6
Müügitulu muutus270 343 € → 313 725 €+4,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
16281Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €89 tuh €178 tuh €267 tuh €356 tuh €2019: 305 822 €20192020: 259 516 €20202021: 356 453 €356 453 €20212022: 353 528 €20222023: 328 219 €20232024: 270 343 €20242025: 313 725 €313 725 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 313 725 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2025313 725 €
2024Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2025270 343 €
2023Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008328 219 €
2022Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008353 528 €
2021Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008356 453 €
2020Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008259 516 €
2019Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008305 822 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
024682009: 020092010: 020102011: 020112012: 220122013: 520132014: 520142015: 8820152016: 820162017: 820172018: 720182019: 620192020: 620202021: 620212022: 620222023: 520232024: 520242025: 552025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20255
20245
20235
20226
20216
20206
20196
20187
20178
20168
20158
20145
20135
20122
20110
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu313 725 €270 343 €328 219 €353 528 €356 453 €259 516 €305 822 €
Ärikasum enne makse−8940 €−13 923 €15 641 €35 700 €47 605 €6494 €27 756 €
Aruandeaasta kasum−8940 €−13 923 €15 641 €35 700 €47 605 €6494 €27 756 €
Tööjõukulud101 214 €98 184 €91 807 €92 641 €85 947 €81 596 €76 100 €
Varad kokku560 338 €505 145 €458 180 €425 922 €380 714 €305 211 €316 552 €
sh käibevarad42 144 €28 435 €52 103 €60 239 €61 938 €24 624 €40 353 €
sh raha22 218 €21 783 €30 280 €35 192 €38 635 €23 641 €19 848 €
Omakapital309 201 €318 141 €332 064 €316 423 €280 723 €233 118 €226 624 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
Lühiajalised kohustised109 544 €76 999 €97 104 €70 780 €61 151 €25 514 €33 266 €
Pikaajalised kohustised141 593 €110 005 €29 012 €38 719 €38 840 €46 579 €56 662 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)5556666
Omakapitali osakaal varadest55,2 %63,0 %72,5 %74,3 %73,7 %76,4 %71,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-2,8 %-5,2 %4,8 %10,1 %13,4 %2,5 %9,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang