Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11807409

MP Majad OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11807409
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20252 137 346 €
  • KMKR numberEE101342780

Usaldusväärsuse indeks

73/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 08.12.2009Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.12.2009 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MP Majad OÜ
Registrikood
11807409
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.12.2009
KMKR number
EE101342780
Osa- või aktsiakapital
50 000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 30
Aadress kehtib alates
01.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
OÜ MRT Invest50 % · 25 000 €Ainuomand02.09.2023
Osaühing Toystor50 % · 25 000 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Martti LemendikJuhatuse liige29.12.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Rein Kruusekaudne osalus11.09.2018
Martti Lemendikkaudne osalus05.07.2019
Ülle Kruusekaudne osalus05.06.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2 137 346 €+20
Müügitulu muutus1 678 567 € → 2 137 346 €+8,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €534 tuh €1,1 mln €1,6 mln €2,1 mln €2019202020212022202320242 137 346 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 2 119 958 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20252 119 958 €
2025Elektrienergia müük EMTAK 202517 388 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20251 656 218 €
2024Elektrienergia müük EMTAK 202522 349 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081 223 090 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081 171 378 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081 171 738 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081 171 738 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081 135 738 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 794 300 € ehk 37 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Eesti1 343 046 €
Holland794 300 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 137 346 €1 678 567 €1 230 216 €1 171 738 €1 171 738 €1 171 738 €1 135 738 €
Ärikasum900 450 €670 440 €546 457 €558 518 €578 386 €512 845 €549 627 €
Kasum enne tulumaksustamist158 757 €130 092 €356 532 €514 615 €576 899 €492 574 €523 525 €
Aruandeaasta kasum91 663 €69 391 €280 863 €449 284 €535 792 €426 995 €520 796 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum573 315 €555 264 €
Varad kokku26 648 051 €19 641 147 €10 338 720 €12 204 447 €10 343 220 €11 141 542 €8 836 763 €
sh käibevarad311 699 €2 459 385 €710 452 €2 374 856 €1 077 360 €1 494 576 €638 722 €
sh põhivarad26 336 352 €17 181 762 €9 628 268 €9 829 591 €9 265 860 €9 646 966 €8 198 041 €
sh raha290 526 €116 414 €586 207 €219 926 €957 103 €396 496 €511 260 €
Omakapital6 138 276 €6 046 613 €6 432 505 €6 151 642 €6 413 887 €5 878 094 €5 451 099 €
sh osa- või aktsiakapital50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum5 433 177 €5 363 786 €5 538 206 €5 088 922 €5 264 659 €4 837 663 €4 316 611 €
Lühiajalised kohustised1 240 230 €3 891 337 €589 031 €2 204 808 €737 213 €1 464 884 €481 751 €
Pikaajalised kohustised19 269 545 €9 703 197 €3 317 184 €3 847 997 €3 192 120 €3 798 564 €2 903 913 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit1 086 160 €1 104 891 €
Aruanne esitatud06.07.202626.06.202530.06.202405.06.202330.06.202208.07.202117.07.2020
AuditeeritudJahJahJahJahJahJahJah
Omakapitali osakaal varadest23,0 %30,8 %62,2 %50,4 %62,0 %52,8 %61,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,3 %4,1 %22,8 %38,3 %45,7 %36,4 %45,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang