Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12012534

SOLANTO OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12012534
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025127 721 €
  • KMKR numberEE101428918

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 27.10.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.10.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SOLANTO OÜ
Registrikood
12012534
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.10.2010
KMKR number
EE101428918
Aadress
Järva maakond, Järva vald, Santovi küla, Pärlini

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu127 721 €+15
Müügitulu muutus144 238 € → 127 721 €-3,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56112Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €36 tuh €72 tuh €108 tuh €144 tuh €2019: 127 639 €20192020: 94 042 €20202021: 92 470 €20212022: 124 544 €20222023: 138 483 €20232024: 144 238 €144 238 €20242025: 127 721 €127 721 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 127 721 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025127 721 €
2024Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025144 238 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008138 483 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008124 544 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200892 470 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200894 042 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008127 639 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023562011: 420112012: 420122013: 420132014: 520142015: 520152016: 520162017: 6620172018: 620182019: 620192020: 520202021: 420212022: 420222023: 420232024: 520242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20245
20234
20224
20214
20205
20196
20186
20176
20165
20155
20145
20134
20124
20114

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu127 721 €144 238 €138 483 €124 544 €92 470 €94 042 €127 639 €
Ärikasum enne makse−16 460 €−12 252 €12 601 €−7619 €−9071 €−9595 €−6366 €
Aruandeaasta kasum−16 460 €−12 252 €12 601 €−7619 €−9071 €−9595 €−6366 €
Tööjõukulud52 440 €48 839 €32 560 €38 368 €40 262 €39 110 €56 360 €
Varad kokku32 863 €28 546 €29 178 €20 046 €19 477 €21 201 €21 634 €
sh käibevarad28 877 €24 289 €24 376 €15 794 €14 991 €16 226 €16 183 €
sh raha7528 €5374 €4948 €6600 €9066 €9931 €8068 €
Omakapital4124 €7873 €15 124 €2523 €3143 €4975 €4571 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised14 129 €18 241 €14 054 €15 823 €12 834 €16 226 €16 563 €
Pikaajalised kohustised14 610 €2432 €0,00 €1700 €3500 €0,00 €500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4544456
Omakapitali osakaal varadest12,5 %27,6 %51,8 %12,6 %16,1 %23,5 %21,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-12,9 %-8,5 %9,1 %-6,1 %-9,8 %-10,2 %-5,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang