Registrikaart · Äriregistri kanne 12190135
Viki Talu OÜ
- Registrikood12190135
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202515 806 €
- KMKR numberEE101495187
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viki Talu OÜ
- Registrikood
- 12190135
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.11.2011
- KMKR number
- EE101495187
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Võhma küla, Viki
- Aadress kehtib alates
- 10.08.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Argo Auväärt | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Argo Auväärt | Juhatuse liige | 01.04.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Argo Auväärt | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 15 806 € | +6,7 | |
| Müügitulu muutus | 4500 € → 15 806 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725279239
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 15 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 15 000 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 806 € |
| 2024 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 4500 € |
| 2023 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 6380 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2402 € |
| 2021 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 14 207 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 600 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 01.11.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 806 € | 4500 € | 6380 € | 11 402 € | 14 807 € | 0,00 € | 600 € |
| Ärikasum | 15 098 € | 4044 € | 3691 € | 8557 € | 13 371 € | −1063 € | −680 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 099 € | 4677 € | 3693 € | 8557 € | 13 371 € | −1063 € | −680 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 099 € | 4677 € | 3693 € | 8557 € | 13 371 € | −1063 € | −680 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 400 € | 267 € | 0,00 € | 0,00 € | 25,00 € | 825 € | 1001 € |
| Varad kokku | 87 007 € | 69 292 € | 71 468 € | 67 775 € | 60 012 € | 42 680 € | 43 652 € |
| sh käibevarad | 86 474 € | 68 359 € | 71 468 € | 67 775 € | 60 012 € | 42 655 € | 42 802 € |
| sh põhivarad | 533 € | 933 € | — | — | 0,00 € | 25,00 € | 850 € |
| sh raha | 54 437 € | 17 375 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 83 213 € | 68 115 € | 63 438 € | 59 745 € | 51 188 € | 37 817 € | 38 880 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 65 302 € | 60 626 € | 8557 € | 48 376 € | 35 005 € | 36 068 € | 36 748 € |
| Lühiajalised kohustised | 3794 € | 1177 € | 8030 € | 8030 € | 8824 € | 4863 € | 4772 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 15 498 € | 4311 € | 3691 € | 8557 € | 13 396 € | −238 € | 321 € |
| Aruanne esitatud | 18.05.2026 | 28.06.2025 | 19.06.2024 | 26.10.2023 | 26.10.2023 | 26.10.2023 | 02.06.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,6 % | 98,3 % | 88,8 % | 88,2 % | 85,3 % | 88,6 % | 89,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 95,5 % | 103,9 % | 57,9 % | 75,0 % | 90,3 % | — | −113,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.