Registrikaart · Äriregistri kanne 12231638
Vilburks OÜ
- Registrikood12231638
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025550 484 €
- KMKR numberEE101693206
- Sellel aadressil on registreeritud 45 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vilburks OÜ
- Registrikood
- 12231638
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.02.2012
- KMKR number
- EE101693206
- Osa- või aktsiakapital
- 2510 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Uusaru tn 3
- Aadress kehtib alates
- 16.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| AS HESBURGER | 100 % · 2510 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kari Juhani Salmela | Juhatuse liige | 07.02.2012 |
| Jaana Pakkas | Juhatuse liige | 07.02.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marko Tapani Salmela | kaudne osalus | 15.09.2022 |
| Kari Juhani Salmela | kaudne osalus | 15.09.2022 |
| Heikki Juhani Salmela | kaudne osalus | 15.09.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 550 484 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 557 910 € → 550 484 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726601144
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56112 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | Põhitegevusala |
| 78209 | Muud tööjõuteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 547 176 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 547 176 € |
| 2025 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 3308 € |
| 2024 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 553 386 € |
| 2024 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 4524 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 496 260 € |
| 2023 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 1244 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 428 157 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 2253 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 353 562 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 454 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 300 066 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 394 225 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 550 484 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 550 484 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 550 484 € | 557 910 € | 497 504 € | 430 410 € | 354 016 € | 300 066 € | 394 225 € |
| Ärikasum | 1920 € | −37 418 € | −16 369 € | −75 961 € | −54 707 € | −25 054 € | −7092 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3902 € | −54 124 € | −28 475 € | −80 712 € | −57 523 € | −26 684 € | −8576 € |
| Aruandeaasta kasum | −3902 € | −54 124 € | −28 475 € | −80 712 € | −57 523 € | −26 684 € | −8576 € |
| Tööjõukulud | 165 493 € | 180 680 € | 148 175 € | 146 233 € | 114 119 € | 95 120 € | 122 568 € |
| Põhivarade kulum | 12 820 € | 10 429 € | 10 573 € | 10 015 € | 10 087 € | 9798 € | 11 011 € |
| Varad kokku | 79 480 € | 62 776 € | 73 009 € | 88 337 € | 298 173 € | 176 927 € | 92 903 € |
| sh käibevarad | 16 237 € | 17 648 € | 22 300 € | 33 066 € | 233 016 € | 102 025 € | 10 129 € |
| sh põhivarad | 63 243 € | 45 128 € | 50 709 € | 55 271 € | 65 157 € | 74 902 € | 82 774 € |
| sh raha | 8213 € | 9553 € | 11 043 € | 17 045 € | 218 475 € | 92 483 € | 200 € |
| Omakapital | 2512 € | 6414 € | −189 462 € | −160 987 € | −80 275 € | −22 752 € | 3932 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2510 € | 2510 € | 2510 € | 2510 € | 2510 € | 2510 € | 2510 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −316 086 € | −261 962 € | −233 487 € | −152 775 € | −95 252 € | −68 568 € | −59 992 € |
| Lühiajalised kohustised | 76 968 € | 56 362 € | 262 471 € | 249 324 € | 378 448 € | 199 679 € | 88 971 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 7 | 6 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 14 740 € | −26 989 € | −5796 € | −65 946 € | −44 620 € | −15 256 € | 3919 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 17.07.2024 | 30.06.2023 | 15.09.2022 | 13.07.2021 | 17.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,2 % | 10,2 % | −259,5 % | −182,2 % | −26,9 % | −12,9 % | 4,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,7 % | −9,7 % | −5,7 % | −18,8 % | −16,2 % | −8,9 % | −2,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.