Registrikaart · Äriregistri kanne 12334396
Caffebo OÜ
- Registrikood12334396
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 20255 408 412 €
- KMKR numberEE102061824
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Caffebo OÜ
- Registrikood
- 12334396
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.08.2012
- KMKR number
- EE102061824
- Osa- või aktsiakapital
- 2550 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo alevik, Niidu tee 6
- Aadress kehtib alates
- 12.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mart Roosmets | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Üllar Ink | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tõnis Juulik | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Juulik | Juhatuse liige | 06.04.2018 |
| Üllar Ink | Juhatuse liige | 03.07.2019 |
| Mart Roosmets | Juhatuse liige | 12.10.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Juulik | otsene osalus | 20.03.2019 |
| Üllar Ink | otsene osalus | 20.03.2019 |
| Mart Roosmets | otsene osalus | 15.09.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 5 408 412 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 158 682 € → 5 408 412 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258438855
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10831 | Tee ja kohvi töötlemine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tee ja kohvi töötlemine teenis ettevõte 2025. aastal 5 408 412 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2025 | 5 408 412 € |
| 2024 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2025 | 2 158 682 € |
| 2023 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 628 259 € |
| 2022 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 830 343 € |
| 2021 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 851 820 € |
| 2020 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 691 640 € |
| 2019 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 388 140 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 185 930 € ehk 22 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 4 222 482 € |
| Leedu | 908 600 € |
| Poola | 207 789 € |
| Läti | 66 406 € |
| Soome | 3135 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 408 412 € | 2 158 682 € | 1 628 259 € | 1 830 343 € | 851 820 € | 691 640 € | 388 140 € |
| Ärikasum | 219 775 € | 81 975 € | 37 203 € | 62 919 € | 67 897 € | −46 722 € | −95 579 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 197 940 € | 64 450 € | 16 665 € | 24 271 € | 46 811 € | −56 648 € | −116 885 € |
| Aruandeaasta kasum | 197 940 € | 64 450 € | 16 665 € | 24 271 € | 46 811 € | −56 648 € | −116 885 € |
| Tööjõukulud | 116 208 € | 95 206 € | 64 410 € | 53 123 € | 29 122 € | 23 484 € | 4893 € |
| Põhivarade kulum | 50 827 € | 49 570 € | 51 639 € | 51 639 € | 83 739 € | 83 469 € | 43 937 € |
| Varad kokku | 1 523 114 € | 1 083 112 € | 1 069 125 € | 1 111 602 € | 980 173 € | 885 987 € | 922 512 € |
| sh käibevarad | 931 430 € | 464 370 € | 413 183 € | 404 021 € | 220 954 € | 132 019 € | 86 573 € |
| sh põhivarad | 591 684 € | 618 742 € | 655 942 € | 707 581 € | 759 219 € | 753 968 € | 835 939 € |
| sh raha | 17 303 € | 21 861 € | 1638 € | 4784 € | 13 327 € | 1519 € | 13 956 € |
| Omakapital | 171 379 € | −26 539 € | −90 990 € | 32 344 € | 8022 € | −178 789 € | −122 141 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −29 111 € | −93 539 € | −110 205 € | −134 477 € | −181 289 € | −124 641 € | −7756 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 351 735 € | 1 109 651 € | 284 088 € | 343 231 € | 154 851 € | 135 420 € | 81 464 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 876 027 € | 736 027 € | 817 300 € | 929 356 € | 963 189 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 270 602 € | 131 545 € | 88 842 € | 114 558 € | 151 636 € | 36 747 € | −51 642 € |
| Aruanne esitatud | 28.05.2026 | 14.10.2025 | 10.07.2024 | 01.11.2023 | 10.02.2022 | 04.08.2021 | 06.09.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,3 % | −2,5 % | −8,5 % | 2,9 % | 0,8 % | −20,2 % | −13,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,7 % | 3,0 % | 1,0 % | 1,3 % | 5,5 % | −8,2 % | −30,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.