Registrikaart · Äriregistri kanne 12350047
Bemanning Contractor OÜ
- Registrikood12350047
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20246
- Müügitulu 2024196 584 €
- KMKR numberEE101576912
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 16 691 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bemanning Contractor OÜ
- Registrikood
- 12350047
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.09.2012
- KMKR number
- EE101576912
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla, Rahakaevu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 196 584 € | +16,8 | |
| Müügitulu muutus | 242 667 € → 196 584 € | -5,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 16 691 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256634351
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78101 | Tööhõiveagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
| 82401 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööhõiveagentuuride tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 99 741 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 99 741 € |
| 2024 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 2025 | 96 843 € |
| 2023 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 146 655 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 96 012 € |
| 2022 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 153 211 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 131 915 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 32 500 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 252 430 € |
| 2021 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 85 016 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 44 012 € |
| 2020 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 243 728 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 94 473 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 202 € |
| 2019 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 563 528 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 72 333 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 28 422 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 6 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 196 584 € | 242 667 € | 317 626 € | 381 458 € | 373 403 € | 664 283 € |
| Ärikasum enne makse | 22 814 € | 22 126 € | −10 003 € | 4475 € | 143 € | 1675 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 814 € | 22 126 € | −10 003 € | 4475 € | 143 € | 1675 € |
| Tööjõukulud | 88 880 € | 115 112 € | 119 602 € | 94 425 € | 73 418 € | 237 444 € |
| Varad kokku | 90 932 € | 168 481 € | 54 096 € | 65 706 € | 63 183 € | 55 960 € |
| sh käibevarad | 90 932 € | 168 481 € | 54 096 € | 65 706 € | 61 798 € | 53 057 € |
| sh raha | 21 067 € | 9358 € | 13 836 € | 3169 € | 934 € | 1982 € |
| Omakapital | 58 427 € | 35 613 € | 13 487 € | 23 490 € | 19 015 € | 18 872 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 505 € | 132 868 € | 40 609 € | 42 216 € | 44 168 € | 37 088 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 8 | 8 | 8 | 7 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,3 % | 21,1 % | 24,9 % | 35,8 % | 30,1 % | 33,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,6 % | 9,1 % | -3,1 % | 1,2 % | 0,0 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 16 691 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.