Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12459560

Marketex Offshore Constructions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12459560
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 2025174
  • Müügitulu 202521 767 848 €
  • KMKR numberEE100058428

Usaldusväärsuse indeks

77/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 22.04.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.04.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Marketex Offshore Constructions OÜ
Registrikood
12459560
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.04.2013
KMKR number
EE100058428
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 103/38

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv174 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu21 767 848 €+20
Müügitulu muutus30 345 122 € → 21 767 848 €-8,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
2511Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7,8 mln €15,7 mln €23,5 mln €31,4 mln €201920202021202231 369 902 €2023202421 767 848 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 21 767 848 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 202521 767 848 €
2024Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 202530 345 122 €
2023Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200831 369 902 €
2022Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200824 196 172 €
2021Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200817 849 755 €
2020Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200820 944 304 €
2019Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200819 107 140 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
049971461942013201420152016201720182019202020212022194202320241742025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
2025174
2024179
2023194
2022153
2021138
2020124
2019117
2018130
2017122
2016147
2015176
2014167
201388

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu21 767 848 €30 345 122 €31 369 902 €24 196 172 €17 849 755 €20 944 304 €19 107 140 €
Ärikasum enne makse−1 224 891 €9 461 222 €3 508 129 €−13 266 905 €−7 119 571 €−1 339 598 €−303 523 €
Aruandeaasta kasum−1 224 891 €9 461 222 €3 508 129 €−13 266 905 €−7 119 571 €−1 339 598 €−303 523 €
Tööjõukulud6 868 228 €6 687 260 €6 452 837 €4 919 951 €3 752 381 €3 397 810 €3 262 396 €
Varad kokku13 696 925 €14 369 667 €2 010 664 €6 407 735 €12 935 825 €8 987 500 €9 466 901 €
sh käibevarad13 117 284 €13 976 421 €1 442 779 €5 559 042 €12 164 625 €7 866 490 €8 619 854 €
sh raha12 050 499 €7 078 826 €1541 €2421 €3 000 031 €0,00 €0,00 €
Omakapital9 215 856 €10 440 747 €−16 727 209 €−20 235 338 €−6 968 433 €151 139 €188 831 €
sh osa- või aktsiakapital500 000 €500 000 €500 000 €500 000 €500 000 €500 000 €500 000 €
Lühiajalised kohustised4 449 246 €3 814 756 €15 728 112 €23 087 960 €16 136 281 €8 811 399 €9 182 537 €
Pikaajalised kohustised31 823 €114 164 €3 009 761 €3 555 113 €3 767 977 €24 962 €95 533 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)174179194153138124117
Omakapitali osakaal varadest67,3 %72,7 %−831,9 %−315,8 %−53,9 %1,7 %2,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−5,6 %31,2 %11,2 %−54,8 %−39,9 %−6,4 %−1,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang