Registrikaart · Äriregistri kanne 12491003
Traxby OÜ
- Registrikood12491003
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025211 601 €
- KMKR numberEE101657569
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Traxby OÜ
- Registrikood
- 12491003
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.06.2013
- KMKR number
- EE101657569
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ilmatsalu tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 211 601 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 193 333 € → 211 601 € | +2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258650290
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
| 26301 | Sideseadmete tootmine | |
| 61901 | Muud elektroonilise side teenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 91 573 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 91 573 € |
| 2025 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2025 | 68 984 € |
| 2025 | Muud elektroonilise side teenused EMTAK 2025 | 51 044 € |
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 83 140 € |
| 2024 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2025 | 68 702 € |
| 2024 | Muud elektroonilise side teenused EMTAK 2025 | 41 491 € |
| 2023 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2008 | 102 612 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 66 128 € |
| 2023 | Muud elektroonilise side teenused EMTAK 2008 | 33 596 € |
| 2023 | Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9088 € |
| 2022 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2008 | 94 147 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 57 819 € |
| 2022 | Muud elektroonilise side teenused EMTAK 2008 | 26 415 € |
| 2021 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2008 | 95 478 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 43 243 € |
| 2021 | Muud elektroonilise side teenused EMTAK 2008 | 16 788 € |
| 2020 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2008 | 64 430 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 33 427 € |
| 2020 | Muud elektroonilise side teenused EMTAK 2008 | 12 002 € |
| 2019 | Sideseadmete tootmine EMTAK 2008 | 43 391 € |
| 2019 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 22 587 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 8282 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 218 597 € | 207 053 € | 218 313 € | 181 961 € | 159 486 € | 114 899 € | 78 943 € |
| Ärikasum enne makse | −14 271 € | 1742 € | 21 211 € | 2830 € | −3362 € | 4700 € | −10 209 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 362 € | 1669 € | 21 104 € | 2811 € | −3362 € | 4700 € | −10 209 € |
| Tööjõukulud | 75 473 € | 87 588 € | 91 907 € | 83 611 € | 85 796 € | 45 832 € | 17 692 € |
| Varad kokku | 161 230 € | 114 049 € | 112 507 € | 62 851 € | 58 550 € | 52 488 € | 46 966 € |
| sh käibevarad | 20 047 € | 23 283 € | 41 857 € | 14 218 € | 16 331 € | 30 457 € | 24 907 € |
| sh raha | 2717 € | 2738 € | 1125 € | 1398 € | 4551 € | 5284 € | 3337 € |
| Omakapital | 33 443 € | 47 805 € | 46 137 € | 25 033 € | 22 222 € | 25 474 € | 20 774 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5538 € | 5538 € | 5538 € | 5538 € | 5538 € | 5538 € | 5538 € |
| Lühiajalised kohustised | 127 787 € | 66 244 € | 66 370 € | 37 818 € | 36 328 € | 27 014 € | 26 192 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,7 % | 41,9 % | 41,0 % | 39,8 % | 38,0 % | 48,5 % | 44,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,6 % | 0,8 % | 9,7 % | 1,5 % | −2,1 % | 4,1 % | −12,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.