Registrikaart · Äriregistri kanne 12538302
Digiwise OÜ
- Registrikood12538302
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025422 763 €
- KMKR numberEE101671820
- Sellel aadressil on registreeritud 305 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Digiwise OÜ
- Registrikood
- 12538302
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.09.2013
- KMKR number
- EE101671820
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 19/1
- Aadress kehtib alates
- 18.02.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Lauri Antalainen | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Antalainen | Juhatuse liige | 14.03.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Antalainen | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 422 763 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 594 140 € → 422 763 € | -8,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 82401 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine | |
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 410 619 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 410 619 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 10 747 € |
| 2025 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 2025 | 1397 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 569 920 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 12 166 € |
| 2024 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 2025 | 12 054 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 334 026 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1444 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 352 586 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 300 246 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 150 320 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 82 612 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 422 764 € | 594 140 € | 335 470 € | 352 586 € | 300 246 € | 150 320 € | 82 612 € |
| Ärikasum | 35 180 € | 177 357 € | 181 371 € | 166 245 € | 91 948 € | 19 381 € | −8500 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 43 693 € | 184 175 € | 183 001 € | 166 259 € | 91 952 € | 19 383 € | −8399 € |
| Aruandeaasta kasum | 43 693 € | 147 518 € | 162 053 € | 140 300 € | 91 952 € | 16 883 € | −8399 € |
| Tööjõukulud | 37 275 € | 44 002 € | 21 596 € | 25 949 € | 60 335 € | 7512 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 227 € |
| Varad kokku | 343 218 € | 288 968 € | 301 913 € | 310 355 € | 151 849 € | 58 631 € | 35 804 € |
| sh käibevarad | 343 218 € | 288 968 € | 301 913 € | 310 355 € | 151 849 € | 58 631 € | 35 804 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| sh raha | 323 298 € | 237 221 € | 254 294 € | 221 130 € | 77 318 € | 40 880 € | 357 € |
| Omakapital | 320 056 € | 210 299 € | 232 781 € | 166 728 € | 131 429 € | 39 477 € | 32 594 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 273 763 € | 60 181 € | 68 128 € | 23 828 € | 36 877 € | 19 994 € | 38 393 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 162 € | 78 669 € | 69 132 € | 143 627 € | 20 420 € | 19 154 € | 3210 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 35 180 € | 177 357 € | 181 371 € | 166 245 € | 91 948 € | 19 381 € | −8273 € |
| Aruanne esitatud | 29.04.2026 | 30.03.2025 | 29.04.2024 | 02.04.2023 | 29.05.2022 | 09.04.2021 | 29.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,3 % | 72,8 % | 77,1 % | 53,7 % | 86,6 % | 67,3 % | 91,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,3 % | 24,8 % | 48,3 % | 39,8 % | 30,6 % | 11,2 % | −10,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.