Registrikaart · Äriregistri kanne 12575668
WasteRefinery OÜ
- Registrikood12575668
- Asutatud2013 (12 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025172 658 €
- KMKR numberEE101705602
- Sellel aadressil on registreeritud 191 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 01.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- WasteRefinery OÜ
- Registrikood
- 12575668
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.2013
- KMKR number
- EE101705602
- Osa- või aktsiakapital
- 12 461 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 19-202
- Aadress kehtib alates
- 27.04.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Artur Patsanjuk | 100 % · 12 461 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Artur Patsanjuk | Juhatuse liige | 23.01.2014 |
| Digital Invest OÜ | Kontaktisik | 27.04.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Artur Patsanjuk | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 172 658 € | +16,2 | |
| Müügitulu muutus | 183 569 € → 172 658 € | -1,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258536838
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46871 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 82401 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost teenis ettevõte 2025. aastal 165 381 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 165 381 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 4277 € |
| 2025 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 2025 | 3000 € |
| 2024 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 104 439 € |
| 2024 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 2025 | 49 430 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 29 700 € |
| 2023 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 430 000 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 102 379 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 96 820 € |
| 2023 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 85 000 € |
| 2022 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 390 377 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 240 000 € |
| 2022 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 56 884 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 56 780 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 202 817 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 89 742 € |
| 2021 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 71 184 € |
| 2021 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 59 436 € |
| 2021 | Mootorikütuse hulgimüük EMTAK 2008 | 33 689 € |
| 2021 | Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2008 | 31 699 € |
| 2021 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 107 500 € |
| 2020 | Tahke-, vedel- ja gaaskütuse jms toodete hulgimüük EMTAK 2008 | 78 220 € |
| 2020 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 44 844 € |
| 2019 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2019 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 4150 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3720 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3100 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2850 € |
| 2019 | Tahke-, vedel- ja gaaskütuse jms toodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2300 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 2100 € |
| 2019 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1900 € |
| 2019 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 1825 € |
| 2019 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 1150 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (12 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 172 658 € | 183 569 € | 714 199 € | 744 041 € | 503 567 € | 230 564 € | 38 095 € |
| Ärikasum | 55 730 € | −140 687 € | 10 670 € | 70 233 € | 146 559 € | 36 028 € | 12 842 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 55 661 € | −140 687 € | 10 670 € | 70 233 € | 146 559 € | 36 028 € | 12 842 € |
| Aruandeaasta kasum | 55 661 € | −140 687 € | 10 670 € | 70 233 € | 146 559 € | 36 028 € | 12 842 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1090 € | 6749 € | 3479 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 175 945 € | 143 431 € | 303 221 € | 377 471 € | 177 488 € | 30 929 € | 2260 € |
| sh käibevarad | 55 780 € | 23 266 € | 183 957 € | 377 311 € | 177 328 € | 26 304 € | 2100 € |
| sh põhivarad | 120 165 € | 120 165 € | 119 264 € | 160 € | 160 € | 4625 € | 160 € |
| sh raha | 5124 € | 119 € | 304 € | 1436 € | 34 773 € | 26 304 € | 575 € |
| Omakapital | 175 945 € | 120 284 € | 260 971 € | 247 721 € | 177 488 € | 30 929 € | −17 560 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 461 € | 12 461 € | 12 461 € | 12 461 € | 12 461 € | 12 461 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 107 823 € | 248 510 € | 237 840 € | 165 027 € | 18 468 € | −17 560 € | −32 902 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 23 147 € | 42 250 € | 129 750 € | 0,00 € | 0,00 € | 19 820 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 55 730 € | −140 687 € | 10 670 € | 70 233 € | 146 559 € | 36 028 € | 12 842 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 01.07.2025 | 27.08.2024 | 21.08.2023 | 23.01.2023 | 29.06.2021 | 06.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 83,9 % | 86,1 % | 65,6 % | 100,0 % | 100,0 % | −777,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 32,2 % | −76,6 % | 1,5 % | 9,4 % | 29,1 % | 15,6 % | 33,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.