Registrikaart · Äriregistri kanne 12626874
RSI Invest OÜ
- Registrikood12626874
- Asutatud2014 (12 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202579 212 €
- KMKR numberEE101704742
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RSI Invest OÜ
- Registrikood
- 12626874
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.03.2014
- KMKR number
- EE101704742
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Ameerika tn 8
- Aadress kehtib alates
- 07.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Renno Subka | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Renno Subka | Juhatuse liige | 11.03.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Renno Subka | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 12 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 79 212 € | +13,1 | |
| Müügitulu muutus | 239 749 € → 79 212 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256496501
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 79 212 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 79 212 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 156 749 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 83 000 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 136 375 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2311 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 113 831 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 73 750 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5223 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 84 079 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5089 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 103 815 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5008 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 129 816 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1624 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 28 444 € ehk 36 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 50 768 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 28 444 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 212 € | 239 749 € | 138 686 € | 192 804 € | 89 168 € | 108 823 € | 131 440 € |
| Ärikasum | 25 453 € | 90 328 € | 108 974 € | 43 837 € | 55 189 € | 88 733 € | 111 218 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −37 631 € | 95 505 € | 164 110 € | −19 112 € | 55 933 € | 88 733 € | 111 218 € |
| Aruandeaasta kasum | −38 336 € | 83 545 € | 133 291 € | −21 738 € | 54 358 € | 78 575 € | 101 765 € |
| Tööjõukulud | 15 594 € | 14 573 € | 12 492 € | 11 451 € | 10 410 € | 10 410 € | 10 410 € |
| Varad kokku | 277 551 € | 329 976 € | 246 433 € | 250 504 € | 232 442 € | 195 624 € | 180 919 € |
| sh käibevarad | 131 430 € | 175 555 € | 122 771 € | 114 070 € | 150 227 € | 105 679 € | 106 250 € |
| sh põhivarad | 146 121 € | 154 421 € | 123 662 € | 136 434 € | 82 215 € | 89 945 € | 74 669 € |
| sh raha | 34 068 € | 17 024 € | 17 210 € | 73 128 € | 40 666 € | 61 856 € | 67 517 € |
| Omakapital | 166 314 € | 207 150 € | 189 789 € | 188 554 € | 226 421 € | 181 740 € | 152 865 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 202 150 € | 121 105 € | 53 998 € | 207 792 € | 169 563 € | 100 665 € | 48 600 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 484 € | 14 762 € | 17 711 € | 15 714 € | 6021 € | 13 884 € | 28 054 € |
| Pikaajalised kohustised | 100 753 € | 108 064 € | 38 933 € | 46 236 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 27.06.2025 | 05.06.2024 | 26.06.2023 | 15.06.2022 | 08.05.2021 | 05.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,9 % | 62,8 % | 77,0 % | 75,3 % | 97,4 % | 92,9 % | 84,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −48,4 % | 34,8 % | 96,1 % | −11,3 % | 61,0 % | 72,2 % | 77,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.