Turundusinfo

Stetind OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 20 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood12759767
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025115 200 €
  • KMKR numberEE102445479

Üldandmed

Ärinimi
Stetind OÜ
Registrikood
12759767
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.11.2014
KMKR number
EE102445479
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Saku tn 13a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu115 200 €+14,6
Müügitulu muutus112 200 € → 115 200 €+0,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 99 600 €2020: 99 600 €2021: 96 000 €2022: 100 762 €2023: 96 000 €2024: 112 200 €2025: 115 200 €115 200 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 96 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Valdusfirmade tegevus EMTAK 202596 000 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202519 200 €
2024Valdusfirmade tegevus EMTAK 202596 000 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202516 200 €
2023Valdusfirmade tegevus EMTAK 200896 000 €
2022Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008100 762 €
2021Valdusfirmade tegevus EMTAK 200896 000 €
2020Valdusfirmade tegevus EMTAK 200899 600 €
2019Valdusfirmade tegevus EMTAK 200899 600 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2015: 02016: 02017: 02018: 02019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 112025: 1120152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu115 200 €112 200 €96 000 €100 762 €96 000 €99 600 €99 600 €
Ärikasum enne makse−66 140 €612 862 €943 163 €197 253 €116 942 €80 302 €729 255 €
Aruandeaasta kasum−122 550 €588 855 €932 310 €189 113 €95 431 €80 302 €729 255 €
Tööjõukulud15 960 €13 087 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2 442 701 €2 880 265 €2 296 561 €1 470 533 €1 413 068 €1 417 200 €1 386 898 €
sh käibevarad699 054 €810 697 €220 671 €636 106 €578 641 €743 173 €1 150 671 €
sh raha25 091 €595 479 €198 140 €626 796 €576 332 €730 873 €1 150 671 €
Omakapital2 437 673 €2 760 223 €2 292 589 €1 451 745 €1 412 632 €1 417 200 €1 386 898 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised5028 €120 042 €3972 €18 788 €436 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Omakapitali osakaal varadest99,8 %95,8 %99,8 %98,7 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-106,4 %524,8 %971,2 %187,7 %99,4 %80,6 %732,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang