Registrikaart · Äriregistri kanne 12786158
Arcas Trailer OÜ
- Registrikood12786158
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025823 528 €
- KMKR numberEE101784005
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Arcas Trailer OÜ
- Registrikood
- 12786158
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.01.2015
- KMKR number
- EE101784005
- Osa- või aktsiakapital
- 7500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Paju tn 6
- Aadress kehtib alates
- 16.05.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Helkama Invest OÜ | 66,67 % · 5000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Kroisos OÜ | 33,33 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Paavle | Juhatuse liige | 10.03.2015 |
| Helen Tammekand | Juhatuse liige | 08.02.2019 |
| Tanel Tammekand | Juhatuse liige | 08.02.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Paavle | otsene osalus | 30.10.2018 |
| Tanel Tammekand | otsene osalus | 18.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 823 528 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 627 877 € → 823 528 € | +9,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725208211
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 29202 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 823 528 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2025 | 823 528 € |
| 2024 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2025 | 627 877 € |
| 2023 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 581 380 € |
| 2022 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 724 521 € |
| 2021 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 641 660 € |
| 2020 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 641 470 € |
| 2019 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 454 542 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 559 604 € ehk 68 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 388 812 € |
| Eesti | 263 924 € |
| Leedu | 154 922 € |
| Läti | 15 870 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 823 528 € | 627 877 € | 581 380 € | 724 521 € | 641 660 € | 641 470 € | 454 542 € |
| Ärikasum | 11 082 € | 7309 € | 7620 € | 1214 € | 4857 € | 10 082 € | 42 936 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1120 € | −2440 € | −733 € | −3604 € | 16,00 € | 8066 € | 33 904 € |
| Aruandeaasta kasum | 1120 € | −2440 € | −733 € | −3604 € | 16,00 € | 8066 € | 33 904 € |
| Tööjõukulud | 94 231 € | 88 041 € | 94 880 € | 64 457 € | 63 160 € | 70 057 € | 53 761 € |
| Põhivarade kulum | 37 277 € | 35 160 € | 31 615 € | 29 047 € | 24 087 € | 21 858 € | 19 261 € |
| Varad kokku | 602 631 € | 559 952 € | 583 532 € | 500 060 € | 436 324 € | 342 148 € | 279 345 € |
| sh käibevarad | 417 051 € | 370 970 € | 387 956 € | 300 468 € | 215 596 € | 144 877 € | 81 098 € |
| sh põhivarad | 185 580 € | 188 982 € | 195 576 € | 199 592 € | 220 728 € | 197 271 € | 198 247 € |
| sh raha | 45 264 € | 40 115 € | 28 273 € | 20 972 € | 18 976 € | 14 721 € | 23 074 € |
| Omakapital | 5983 € | 4863 € | 7303 € | 8036 € | 11 995 € | 11 916 € | 3850 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −143 196 € | −140 756 € | −140 023 € | −136 419 € | −136 080 € | −144 209 € | −178 113 € |
| Lühiajalised kohustised | 596 648 € | 555 089 € | 576 229 € | 486 894 € | 402 136 € | 287 242 € | 206 007 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 5130 € | 22 193 € | 42 990 € | 69 488 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 48 359 € | 42 469 € | 39 235 € | 30 261 € | 28 944 € | 31 940 € | 62 197 € |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 30.06.2025 | 18.06.2024 | 30.06.2023 | 01.07.2022 | 01.07.2021 | 26.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,0 % | 0,9 % | 1,3 % | 1,6 % | 2,7 % | 3,5 % | 1,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | −0,4 % | −0,1 % | −0,5 % | 0,0 % | 1,3 % | 7,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.