Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12806932

Metacenter OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12806932
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 2024436 821 €
  • KMKR numberEE101847502

Usaldusväärsuse indeks

81/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 27.02.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.02.2015 2015, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Metacenter OÜ
Registrikood
12806932
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.02.2015
KMKR number
EE101847502
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Karuste küla, Umbapõllu

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu436 821 €+19,9
Müügitulu muutus82 406 € → 436 821 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €109 tuh €218 tuh €328 tuh €437 tuh €2019: 75 224 €20192020: 143 943 €20202021: 97 826 €20212022: 46 434 €20222023: 82 406 €20232024: 436 821 €436 821 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 423 160 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2025423 160 €
2024Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 202510 886 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20251520 €
2024Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025852 €
2024Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025403 €
2023Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 200842 743 €
2023Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200823 670 €
2023Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 200812 033 €
2023Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20082490 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008950 €
2023Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008520 €
2022Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 200826 978 €
2022Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20089688 €
2022Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 20089168 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008600 €
2021Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200852 292 €
2021Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 200835 143 €
2021Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 20089791 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008600 €
2020Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 2008103 944 €
2020Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200826 327 €
2020Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 20088022 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20085650 €
2019Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200859 594 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200815 630 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015: 020152016: 1120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 112024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu436 822 €82 406 €46 434 €97 826 €143 943 €79 223 €
Ärikasum enne makse9824 €−18 600 €2800 €1457 €115 €17 942 €
Aruandeaasta kasum9824 €−18 600 €2800 €1457 €115 €17 942 €
Tööjõukulud803 €803 €803 €803 €803 €1137 €
Varad kokku405 862 €152 641 €165 111 €143 370 €130 136 €135 040 €
sh käibevarad297 935 €105 106 €112 195 €132 864 €106 724 €94 490 €
sh raha474 €11 266 €12 006 €29 539 €62 053 €86 233 €
Omakapital36 069 €26 245 €44 845 €42 045 €40 588 €70 473 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised274 675 €77 566 €62 760 €65 098 €69 965 €33 169 €
Pikaajalised kohustised95 118 €48 830 €57 506 €36 227 €19 583 €31 398 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest8,9 %17,2 %27,2 %29,3 %31,2 %52,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,2 %-22,6 %6,0 %1,5 %0,1 %22,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang