Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12983077

Neular OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12983077
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 202517
  • Müügitulu 20253 095 753 €
  • KMKR numberEE101849377

Usaldusväärsuse indeks

84/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 22.01.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.01.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Neular OÜ
Registrikood
12983077
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.01.2016
KMKR number
EE101849377
Aadress
Järva maakond, Paide linn, Tarbja küla, Kartulihoidla

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv17 töötajat viimases aruandes+17
Müügitulu3 095 753 €+20
Müügitulu muutus2 908 267 € → 3 095 753 €+1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1 mln €2 mln €3 mln €4 mln €2019: 1 965 940 €20192020: 1 958 464 €20202021: 2 582 853 €20212022: 4 024 308 €4 024 308 €20222023: 2 793 937 €20232024: 2 908 267 €20242025: 3 095 753 €3 095 753 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 2 779 777 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20252 779 777 €
2025Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025315 976 €
2024Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20252 595 819 €
2024Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025312 448 €
2023Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20082 493 303 €
2023Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008300 634 €
2022Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20083 563 660 €
2022Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008460 648 €
2021Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20082 582 853 €
2020Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20081 958 464 €
2019Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine EMTAK 20081 965 940 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
05914182016: 420162017: 420172018: 1120182019: 181820192020: 1520202021: 1620212022: 1420222023: 1320232024: 1820242025: 17172025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202517
202418
202313
202214
202116
202015
201918
201811
20174
20164

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3 095 753 €2 908 267 €2 793 937 €4 024 308 €2 860 072 €2 105 408 €2 148 381 €
Ärikasum enne makse328 660 €423 769 €177 070 €453 563 €429 990 €283 677 €143 707 €
Aruandeaasta kasum328 660 €354 583 €127 070 €453 563 €429 990 €283 677 €143 707 €
Tööjõukulud574 613 €563 240 €461 795 €479 444 €493 232 €400 890 €497 044 €
Varad kokku2 751 789 €2 057 794 €2 054 654 €2 075 770 €1 898 149 €1 647 794 €910 215 €
sh käibevarad1 677 202 €1 213 516 €1 140 853 €1 430 455 €1 088 264 €865 579 €693 660 €
sh raha1 119 057 €754 293 €635 339 €947 382 €331 271 €578 241 €209 589 €
Omakapital2 038 274 €1 709 614 €1 655 031 €1 727 962 €1 274 399 €844 409 €760 232 €
sh osa- või aktsiakapital3670 €5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €
Lühiajalised kohustised713 515 €319 094 €357 009 €342 834 €614 280 €327 556 €149 983 €
Pikaajalised kohustised0,00 €29 086 €42 614 €4974 €9470 €475 829 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)17181314161518
Omakapitali osakaal varadest74,1 %83,1 %80,6 %83,2 %67,1 %51,2 %83,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust10,6 %12,2 %4,5 %11,3 %15,0 %13,5 %6,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang