Registrikaart · Äriregistri kanne 14001109
Osaühing Innovior
- Registrikood14001109
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024408 082 €
- KMKR numberEE101897950
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Innovior
- Registrikood
- 14001109
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.02.2016
- KMKR number
- EE101897950
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Sarapiku tee 19
- Aadress kehtib alates
- 10.05.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| RIDA Invest SIA | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 12.12.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitrijs Remezs | Prokurist | 06.09.2023 |
| Dmitrijs Remezs | Juhatuse liige | 12.12.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dmitrijs Remezs | otsene osalus | 15.12.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 408 082 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 840 079 € → 408 082 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46493 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük | Põhitegevusala |
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mängude ja mänguasjade hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 329 248 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2025 | 329 248 € |
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 78 834 € |
| 2023 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 767 894 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 72 185 € |
| 2022 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 818 598 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 392 971 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 82 461 € |
| 2021 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 4 437 229 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 282 492 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 140 425 € |
| 2020 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 4 860 913 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 396 406 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 98 520 € |
| 2019 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 13 067 550 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 702 318 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 71 723 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 405 624 € ehk 99 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Läti | 329 248 € |
| Ungari | 76 376 € |
| Eesti | 2458 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 408 082 € | 840 079 € | 3 294 030 € | 4 860 146 € | 5 355 839 € | 13 841 591 € |
| Ärikasum | −23 416 € | −75 186 € | 63 733 € | −73 184 € | −55 381 € | 997 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 568 € | 12 848 € | 137 057 € | 36 252 € | −35 236 € | 122 577 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 568 € | 348 € | 137 057 € | 36 252 € | −35 236 € | 33 577 € |
| Tööjõukulud | 18 158 € | 18 518 € | 19 123 € | 12 810 € | 18 091 € | 13 728 € |
| Varad kokku | 10 741 747 € | 10 127 691 € | 15 207 731 € | 16 665 527 € | 16 352 511 € | 18 555 601 € |
| sh käibevarad | 232 598 € | 367 386 € | 7 325 808 € | 7 522 657 € | 8 298 668 € | 17 652 234 € |
| sh põhivarad | 10 509 149 € | 9 760 305 € | 7 881 923 € | 9 142 870 € | 8 053 843 € | 903 367 € |
| sh raha | 65 621 € | 62 784 € | 2 748 248 € | 2 159 388 € | 1 058 004 € | 1 480 274 € |
| Omakapital | 280 910 € | 293 478 € | 343 130 € | 206 073 € | 169 821 € | 205 057 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 290 728 € | 290 380 € | 203 323 € | 167 071 € | 202 307 € | 168 730 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 718 € | 9 776 296 € | 271 888 € | 328 101 € | 758 660 € | 1 521 295 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 440 119 € | 57 917 € | 14 592 713 € | 16 131 353 € | 15 424 030 € | 16 829 249 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 30.07.2025 | 01.11.2024 | 03.07.2023 | 10.08.2022 | 22.06.2021 | 24.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,6 % | 2,9 % | 2,3 % | 1,2 % | 1,0 % | 1,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,1 % | 0,0 % | 4,2 % | 0,7 % | −0,7 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.