Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14060282

Vigala Vili OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14060282
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025285 864 €
  • KMKR numberEE102005411

Usaldusväärsuse indeks

78/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 02.06.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.06.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vigala Vili OÜ
Registrikood
14060282
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.06.2016
KMKR number
EE102005411
Aadress
Rapla maakond, Märjamaa vald, Oese küla, Küüni

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu285 864 €+18,3
Müügitulu muutus65 807 € → 285 864 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €71 tuh €143 tuh €214 tuh €286 tuh €2019: 20 260 €20192020: 20 940 €20202021: 26 804 €20212022: 56 124 €20222023: 66 000 €20232024: 65 807 €20242025: 285 864 €285 864 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 285 864 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025285 864 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202565 807 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200866 000 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200856 124 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200826 804 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200820 940 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200820 260 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112016: 0020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu285 864 €65 807 €66 000 €56 124 €26 804 €20 940 €20 260 €
Ärikasum enne makse11 221 €2474 €82 270 €64 954 €21 061 €20 189 €10 117 €
Aruandeaasta kasum11 221 €2474 €82 270 €64 954 €21 061 €20 189 €10 117 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 006 179 €894 750 €887 496 €323 871 €188 527 €145 058 €124 869 €
sh käibevarad355 831 €207 833 €184 154 €114 580 €180 360 €135 891 €124 869 €
sh raha27 746 €4182 €38 009 €21 067 €
Omakapital330 893 €319 243 €316 769 €231 073 €166 119 €145 058 €124 869 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised134 874 €32 232 €29 452 €10 578 €22 408 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised540 412 €543 275 €541 275 €82 220 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest32,9 %35,7 %35,7 %71,3 %88,1 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,9 %3,8 %124,7 %115,7 %78,6 %96,4 %49,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang