Turundusinfo

Manfred Turul OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14213840
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202544 471 €
  • KMKR numberEE101959351

Üldandmed

Ärinimi
Manfred Turul OÜ
Registrikood
14213840
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.03.2017
KMKR number
EE101959351
Aadress
Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Lucca tn 16

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu44 471 €+10,8
Müügitulu muutus41 799 € → 44 471 €+1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
56112Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 75 787 €75 787 €2020: 32 720 €2021: 41 051 €2022: 39 511 €2023: 39 372 €2024: 41 799 €2025: 44 471 €44 471 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 44 471 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 202544 471 €
2024Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 202541 799 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200839 372 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200839 511 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200841 051 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200832 720 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200875 787 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2017: 02018: 222019: 22020: 12021: 12022: 22023: 22024: 22025: 22201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20211
20201
20192
20182
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu44 471 €41 799 €39 372 €39 511 €44 460 €32 720 €76 172 €
Ärikasum enne makse825 €−792 €1759 €766 €−896 €−6380 €−16 892 €
Aruandeaasta kasum825 €−792 €1759 €766 €−896 €−6380 €−16 892 €
Tööjõukulud18 492 €15 532 €17 268 €20 829 €10 898 €6529 €20 421 €
Varad kokku13 525 €12 084 €12 218 €10 795 €12 227 €10 496 €25 797 €
sh käibevarad12 522 €10 680 €10 413 €9658 €9417 €3018 €13 650 €
sh raha6923 €4579 €4955 €1439 €2077 €595 €12 988 €
Omakapital2087 €1262 €2054 €295 €−471 €425 €6805 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised11 438 €10 822 €10 164 €10 500 €12 698 €10 071 €18 992 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222112
Omakapitali osakaal varadest15,4 %10,4 %16,8 %2,7 %-3,9 %4,0 %26,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,9 %-1,9 %4,5 %1,9 %-2,0 %-19,5 %-22,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang