Registrikaart · Äriregistri kanne 14349195
Scandinavian Machine OÜ
- Registrikood14349195
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025203 128 €
- KMKR numberEE102468634
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Scandinavian Machine OÜ
- Registrikood
- 14349195
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.2017
- KMKR number
- EE102468634
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Heki tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 203 128 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 215 216 € → 203 128 € | -1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56112 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 203 128 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 203 128 € |
| 2024 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 215 216 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 237 199 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 329 488 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 35 230 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 203 128 € | 215 216 € | 237 199 € | 329 488 € | 35 230 € | 2400 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −333 € | 6,00 € | 320 € | −2024 € | 564 € | 1684 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −333 € | 6,00 € | 320 € | −2024 € | 564 € | 1684 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 53 311 € | 56 566 € | 21 484 € | 15 803 € | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 271 916 € | 180 980 € | 69 907 € | 19 937 € | 12 556 € | 1684 € | — |
| sh käibevarad | 271 916 € | 180 980 € | 69 907 € | 19 937 € | 12 556 € | 1684 € | — |
| sh raha | 1431 € | 642 € | 564 € | 2864 € | 5056 € | 1684 € | — |
| Omakapital | 217 € | 550 € | 544 € | 224 € | 2248 € | 1684 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 271 699 € | 180 430 € | 69 363 € | 19 713 € | 10 308 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,1 % | 0,3 % | 0,8 % | 1,1 % | 17,9 % | 100,0 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,2 % | 0,0 % | 0,1 % | -0,6 % | 1,6 % | 70,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.