Registrikaart · Äriregistri kanne 14827542
Coachevnik OÜ
- Registrikood14827542
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024262 372 €
- KMKR numberEE102367191
- Sellel aadressil on registreeritud 93 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Coachevnik OÜ
- Registrikood
- 14827542
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.10.2019
- KMKR number
- EE102367191
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 262 372 € | +17,9 | |
| Müügitulu muutus | 382 906 € → 262 372 € | -9,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253876111
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 262 372 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 262 372 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 382 906 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 521 103 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 145 422 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 10 022 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 262 372 € | 382 906 € | 521 103 € | 145 422 € | 10 022 € |
| Ärikasum enne makse | 125 905 € | 177 076 € | 251 107 € | 138 861 € | −30 651 € |
| Aruandeaasta kasum | 125 905 € | 177 076 € | 251 107 € | 138 861 € | −30 651 € |
| Tööjõukulud | 10 817 € | 11 335 € | 9517 € | — | — |
| Varad kokku | 803 739 € | 725 279 € | 573 054 € | 244 134 € | 67 413 € |
| sh käibevarad | 803 739 € | 725 279 € | 573 054 € | 244 134 € | 67 413 € |
| sh raha | 727 174 € | 617 640 € | 540 061 € | — | 32 567 € |
| Omakapital | 733 553 € | 611 692 € | 434 616 € | 108 210 € | −30 651 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 70 186 € | 113 587 € | 108 438 € | 105 924 € | 750 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 30 000 € | 30 000 € | 97 314 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,3 % | 84,3 % | 75,8 % | 44,3 % | -45,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 48,0 % | 46,2 % | 48,2 % | 95,5 % | -305,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.