Registrikaart · Äriregistri kanne 16145166
Paulkohvik OÜ
- Registrikood16145166
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025242 375 €
- KMKR numberEE102333594
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6023 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Paulkohvik OÜ
- Registrikood
- 16145166
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.01.2021
- KMKR number
- EE102333594
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Uus tn 67-39
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 242 375 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 248 225 € → 242 375 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 6023 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725529224
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56112 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 242 375 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 242 375 € |
| 2024 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 248 225 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 230 066 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 203 203 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 130 476 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 242 375 € | 248 225 € | 230 066 € | 203 203 € | 130 476 € |
| Ärikasum enne makse | −10 541 € | 32 367 € | −14 030 € | −4241 € | −19 342 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 541 € | 32 367 € | −14 030 € | −4241 € | −19 342 € |
| Tööjõukulud | 52 794 € | 45 075 € | 43 805 € | 32 736 € | 29 551 € |
| Varad kokku | 44 593 € | 33 518 € | 7129 € | 17 624 € | 13 198 € |
| sh käibevarad | 14 351 € | 13 518 € | 7129 € | 17 624 € | 13 198 € |
| sh raha | 3353 € | 2646 € | 1724 € | 1271 € | — |
| Omakapital | 1986 € | 1527 € | −33 840 € | −19 810 € | −16 842 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 607 € | 31 991 € | 40 969 € | 37 434 € | 30 040 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,5 % | 4,6 % | -474,7 % | -112,4 % | -127,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,3 % | 13,0 % | -6,1 % | -2,1 % | -14,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6023 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.