Claus Consulting OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16338474
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202537 367 €
- KMKR numberEE102496127
Üldandmed
- Ärinimi
- Claus Consulting OÜ
- Registrikood
- 16338474
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.10.2021
- KMKR number
- EE102496127
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Jõe tn 60
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
25/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 37 367 € | +10,1 |
| Müügitulu muutus | 73 348 € → 37 367 € | -14,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 37 367 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 37 367 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 73 348 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 64 801 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 165 342 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 367 € | 73 348 € | 64 801 € | 165 342 € |
| Ärikasum enne makse | −12 739 € | −1656 € | −21 559 € | 53 968 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 739 € | −1656 € | −21 559 € | 53 968 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 651 € | 6799 € |
| Varad kokku | 21 089 € | 33 907 € | 36 820 € | 61 047 € |
| sh käibevarad | 20 831 € | 33 467 € | 36 197 € | 61 047 € |
| sh raha | 14 054 € | 26 913 € | 29 842 € | 52 624 € |
| Omakapital | 20 514 € | 33 253 € | 34 909 € | 56 468 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 575 € | 654 € | 1911 € | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 4579 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,3 % | 98,1 % | 94,8 % | 92,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -34,1 % | -2,3 % | -33,3 % | 32,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.