Nempar OÜ
- Registrikood16510755
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 2025285 885 €
- KMKR numberEE102584848
Üldandmed
- Ärinimi
- Nempar OÜ
- Registrikood
- 16510755
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2022
- KMKR number
- EE102584848
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Pärna tn 9/1-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 |
| Müügitulu | 285 885 € | +18,3 |
| Müügitulu muutus | 377 300 € → 285 885 € | -7,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 82401 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 180 885 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 180 885 € |
| 2025 | Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 2025 | 105 000 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 377 300 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 510 273 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 78 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 20 |
| 2023 | 32 |
| 2022 | 14 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 285 885 € | 377 300 € | 510 273 € | 78 200 € |
| Ärikasum enne makse | 282 € | 60,00 € | −21 176 € | 21 320 € |
| Aruandeaasta kasum | 282 € | 60,00 € | −21 176 € | 21 320 € |
| Tööjõukulud | 237 426 € | 364 189 € | 528 655 € | 55 860 € |
| Varad kokku | 75 365 € | 87 537 € | 124 590 € | 40 758 € |
| sh käibevarad | 75 365 € | 87 537 € | 124 590 € | 40 758 € |
| sh raha | 22 045 € | 12 367 € | 22 330 € | — |
| Omakapital | 486 € | 204 € | 144 € | 21 320 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 74 879 € | 87 333 € | 124 446 € | 19 438 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 20 | 32 | 14 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,6 % | 0,2 % | 0,1 % | 52,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | 0,0 % | -4,1 % | 27,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.